Fitness

Dlaczego ten kurs jest taki fajny? Zapraszam na zajęcia fitness wszystkie chętne osoby, które w miłej i aktywnej atmosferze chcą spędzić swój wolny czas. Zajęcia fitness to nie tylko aerobic! Zalicza się do tego również ABT (kształtowanie brzucha, ud, pośladków), zajęcia cardio (zwiększenie wydolności fizycznej), cross trening (kształtowanie sylwetki oraz poprawa kondycji fizycznej) oraz wiele wiele innych, które chętnie zaprezentuje na moich zajęciach. Jeśli, choć jedno z wyżej wymienionych rzeczy, choć trochę Cię zaciekawiło, nie zwlekaj! Pakuj torbę z butelką wodą i widzimy się na sali fitness!

Kurs się już rozpoczął… czy mogę dołączyć? Zajęcia są prowadzone formułą ciągłą, bez podziału na poziom zaawansowania. Pozwala to na dołączanie praktycznie w każdej chwili do kursu. Każde zajęcia trwają 60 minut. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Jak przygotować się do zajęć? Wystarczy, że pojawisz się pewna energii! Ewentualnie wystarczą chęci, a energię uzyskasz od nas! Dodatkowo na zajęcia zabieramy ze sobą butelkę wody, ręcznik oraz matę do ćwiczeń.

Terminarz Zapisz się!

Cena: 150 zł / 8 zajęć

Dla studentek 135 zł!

Kurs w skrócie:

Michał Sumało

Fitness, Ladies Latino

Dowiedz się więcej