Taniec Towarzyski


Dlaczego ten kurs jest taki fajny? Nasz kurs tańca towarzyskiego jest prowadzony nieprzerwanie już od kilku lat i zawsze cieszy się ogromną popularnością. Podczas niego nauczycie się stawiać podstawowe kroki zarówno w standardowych tańcach towarzyskich, jak i tańcach latynoamerykańskich. Kontynuując naukę na kolejnych poziomach poznacie również bardziej zaawansowane układy taneczne. Zdobyte umiejętności pozwolą Wam poczuć się pewniej na niejednym parkiecie bez względu, czy będzie to impreza w akademiku, bal połowinkowy, czy wesele kumpla.

Chcesz potańczyć, ale nie masz partnera? Nic straconego! Kurs jest przeznaczony zarówno dla par, jak i singli. Jeśli nie masz partnera/ki zapisz się na zajęcia, podaj swój wzrost, a następnie zapłać, aby potwierdzić chęć uczestniczenia w kursie. Jeśli zgłoszą się chętne osoby z przeciwnej płci to będziesz miał możliwość brania udziału w naszym kursie. Pierwszeństwo doboru partnerów dokonujemy na podstawie daty dokonania płatności za kurs oraz uwzględniając dopasowanie pod względem wzrostu. Jeśli nie będziemy w stanie zaoferować Ci partnera lub dobrany partner nie spełni Twoich oczekiwań, zwracamy pełną wpłaconą przez Ciebie składkę.

Kurs się już rozpoczął… czy mogę dołączyć? Zapisz się lub skontaktuj się z nami, a sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić i na pewno się dogadamy. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Poziomy zaawansowania:
Semestr 1
 – dla osób początkujących, które nie miały styczności z kursami tańca lub dla tych, które zdążyły już zapomnieć podstawowe kroki z innych kursów.
Semestr 2 – dla osób, które uczestniczyły w naszym Semestrze 1 lub w innym kursie i pamiętają podstawowe kroki ze wszystkich tańców. Do tańców podstawowych dochodzi między innymi rumba.
Semestr 3 – dla osób, które uczestniczyły w naszym Semestrze 2 lub doskonale pamiętają kroki z innych kursów.
Semestr 4-6 – kontynuacje zajęć dla uczestników poprzednich semestrów.Cena: 150 zł / osobę (8 zajęć)
Dla studentów 135 zł!

Szczegóły kursu:

  • Długość zajęć: 1,5h
  • Liczba zajęć w semestrze: 8
  • Częstotliwość: 1 / tydzień
  • Dni: Terminarz
  • Poziomy: 1-6
  • Lokalizacja: Ochota – 3 miejsca
  • Grupa: ok. 12 par
Nauczane style tańca: