O nas

Studenckie Kursy Tańca

Pierwsze kursy tańca organizowaliśmy już w 2011 roku przy współpracy z Samorządem Studentów Politechniki Warszawskiej. Idea kursów powstała z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie na tego typu zajęcia wśród studentów. Taniec to nie tylko nauka nowych kroków, ale również doskonały sposób na spędzenie aktywnie wolnego czasu z partnerem/partnerką, czy też w gronie znajomych. Szczególnie zachęcamy do zapisów również singli, którzy na pierwszych zajęciach zostają dobrani w pary i wspólnie poznają nie tylko nowe tańce, ale także siebie nawzajem.

Od lat nasze kursy cieszą się rosnącą popularnością, co pozwala na utworzenie coraz większej ilości grup, w coraz to nowych stylach tańca. Standardowym kursem cieszącym się największym zainteresowaniem uczestników jest niezmiennie Taniec Towarzyski oraz jego odmiana Taniec Towarzyski Użytkowy. Zdarza nam się również organizować zajęcia Zumby Fitness, Tańca Brzucha oraz Sexy Dance.

Podstawową zaletą Studenckich Kursów Tańca jest zachęcająca – niska cena. Staramy się utrzymać ją na niskim poziomie, aby każdy, a w szczególności student mógł sobie na nie pozwolić, nie odczuwając tego w swoim budżecie. Chociaż nazwa wskazuje, że kursy są skierowane do studentów, mogą w nich brać udział również inne osoby – nie ograniczamy w tym względzie zapisów – jeśli dobrze czujesz się w gronie młodych ludzi – zapraszamy:)